UCZYMY I BAWIMY!

Spotkanie
z prehistorią


Dinozaury nie mają sobie równych. Te prehistoryczne stwory fascynują maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na kilka dobrych lat. Niektóre dzieci posiadają wiedzę, której nie powstydziłby się niejeden specjalista od dinozaurów. Dlatego serdecznie zapraszamy do świata, w którym najmłodsi mogą zgłębiać swoją wiedzę na temat prehistorycznych gadów. W czasie oprowadzania z przewodnikiem dzieci poznają niezwykle sekrety mezozoicznego świata, ale również mogą zmierzyć się z tymi niezwykłymi stworami. Może, któreś dziecko odważy się przywitać z mięsożernym Tyranozaurem Rexem? Serdecznie zapraszamy najmłodszych na wycieczkę w odległe czasy ery mezozoicznej. Dinozaury czekają na nowych odkrywców!

Bilet grupowy obejmuje zwiedzanie i korzystanie z atrakcji w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia oraz Ogrodzie Jana Pawła II w Inwałdzie - www.ogrodjp2.pl

Uwaga! Aby skorzystać z atrakcji DinoBazy, Ściana Wspinaczkowa oraz Mały Park Linowy wymagane jest wypełnienie stosownych oświadczeń przez rodzica lub opiekuna prawnego.

POBIERZ OŚWIADCZENIE - DINOBAZY POBIERZ OŚWIADCZENIE - ŚCIANA WSPINACZKOWA POBIERZ OŚWIADCZENIE - MAŁY PARK LINOWY

Bilet
grupowy

39

od osoby

1 opiekun grupy
na 15 osób - wstęp 1 zł.

Warsztaty
paleontologiczne

15

od osoby

Zwiedzanie
z przewodnikiem

3

od osoby


Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach paleontologicznych?


Każdy nauczyciel wie, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, dlatego świetnym pomysłem na przyswojenie wiedzy są warsztaty paleontologiczne organizowane w Dinolandii. Takie zajęcia edukacyjne to doskonała okazja, aby w formie zabawy zgłębić tajemnice początków Ziemi, powstawania pierwszych stworzeń i ewolucji, a także sprawdzić się w roli paleontologa i odkopać parkowe skamieniałości.

Zarezerwuj teraz wycieczkę marzeń w Dinoladnii

Rezerwacje przyjmowane są w godzinach 8:00 - 16:00


+48 535 335 388

info@dinolandia.pl


Sprawdź harmonogram otwarcia