Zachęcamy do zrealizowania Bonów Turystycznych w Dinolandii i Ogrodzie Jana Pawła II. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się świetną zabawą dla całej rodziny! Z biletu zamówionego dzisiaj możesz skorzystać do 31 sierpnia 2023 r. 

Pakiet
Bilet wstępu + Pole namiotowe

 • Bilet wstępu do Parków w dowolnej konfiguracji i ilości osób (zgodnie z cennikiem indywidualnym* i warunkami umożliwiającymi realizację Bonu Turystycznego)**
 • 10 zł/Namiot

Pakiet
Bilet wstępu + Pole namiotowe + Kupon na posiłek

 • Bilet wstępu do Parków w dowolnej konfiguracji i ilości osób (zgodnie z cennikiem indywidualnym* i warunkami umożliwiającymi realizację Bonu Turystycznego)**
 • 1 zł/Namiot
 • • 50 zł/Kupon na posiłek
**WAŻNE!

W Dinolandii Bonu Turystycznego nie można wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Jego realizacja jest możliwa tylko jako usługa, w której znajduje się nocleg. U nas zrealizujesz Bon Turystyczny jako usługę połączoną z NOCLEGIEM, którą otrzymujesz w cenie 10 zł/POLE NAMIOTOWE lub 1zł/POLE NAMIOTOWE, gdy wybierzesz pakiet z kuponem na posiłek w cenie 50 zł. Aby zrealizować Bon Turystyczny w Pakiecie BILET WSTĘPU do Parków + NOCLEG, musi się znaleźć bilet wstępu do Parków dla dziecka, którego dotyczy Bon.

Realizacja Bonu Turystycznego:

 1. Warunkiem skorzystania z Bonu Turystycznego jest wykupienie biletów wstępu do Parków i miejsca na polu namiotowym. Cena za pole namiotowe wynosi 10 zł.
 2. Można również skorzystać z oferty gastronomicznej – Kuponu na posiłek o wartości 50 zł. W sytuacji, gdy Bonem Turystycznym opłacany jest Pakiet z Kuponem na posiłek, opłata za pole namiotowe wynosi 1 zł. Kupon na posiłek nie obejmuje napojów i zestawów z napojami. W czasie realizacji Bonu można dobrać dowolną ilość Kuponów
 3. Nie wymagamy wcześniejszej rezerwacji noclegu na polu namiotowym.
 4. Aby transakcja przebiegała sprawnie, przygotuj 16-cyfrowy kod, który otrzymałeś w celu realizacji płatności.
 5. Jednorazowa opłata za miejsce noclegowe liczy się od godz. 9.00 do godz. 9.00 dnia następnego.
W celu realizacji Bonu Turystycznego, zakup Pakietu BILET WSTĘPU + NOCLEG związany jest również z wypełnieniem karty meldunkowej i podaniem danych osobowych uczestników. Udostępniony poniżej formularz należy wydrukować, wypełnić, własnoręcznie podpisać oraz dostarczyć do oznaczonej kasy biletowej. Karta meldunkowa jest ważna wyłącznie w formie papierowej, w innym przypadku Bon Turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany. Formularze są także dostępne w Parku Rozrywki Dinolandia.

Realizacja Bonu Turystycznego może nastąpić wyłącznie podczas zakupu biletów w kasie Parku. Rozliczenie Bonu Turystycznego drogą elektroniczną jest niemożliwe.

RABATY
Przy obsłudze Bonów Turystycznych uwzględniamy wszelkie rabaty na bilety wstępu dostępne w Parku m.in. rabat na Kartę Dużej Rodziny, rabaty ze standardowego cennika indywidualnego, bilety dla osób niepełnosprawnych, bilety urodzinowe, bilety senior. http://www.dinolandia.pl/cennik

Jak zrealizować Bon Turystyczny:

 1. Poinformuj kasjera o chęci realizacji bonu – podaj rodzaj Pakietu i ilość biletów wstępu oraz wypełnioną wcześniej kartę meldunkową.
 2. Podaj 16-cyfrowy kod obsługi płatności.
 3. Podaj kod potwierdzający płatność – otrzymasz go sms-em na numer tel. podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
 4. Do Bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.